Sada nástrojov na demontáž čelného skla, rukoväte + drôt, 3ks

Kód: MG95130
Neohodnotené
€6,50
Skladom (>5 ks)
Táto súprava náradia je určená na pomoc pri odstraňovaní lepených a gumou utesnených sitiek. Súprava obsahuje základné nástroje potrebné na bezpečnú a efektívnu demontáž čelných skiel z vozidiel.

Detailné informácie

Garancia najnižšej ceny
Garancia najnižšej ceny
Všetko skladom
Všetko skladom
Odborné poradenstvo
Odborné poradenstvo
Dlhoročné skúsenosti
Dlhoročné skúsenosti

Podrobný popis

Kľúčové vlastnosti

  • Rezací drôt: Súprava obsahuje rezací drôt špeciálne navrhnutý na prerezávanie lepiacich a tesniacich materiálov používaných na lepenie čelných skiel.
  • Držadlá na uchopenie drôtu: Súčasťou sú dve rukoväte na uchopenie rezacieho drôtu. Tieto rukoväte poskytujú bezpečné uchopenie a umožňujú kontrolovaný a presný pohyb rezacieho drôtu cez tmel.
  • Navrhnuté na odstraňovanie čelného skla: Táto sada nástrojov je špeciálne prispôsobená na odstraňovanie čelných skiel, ktoré sú lepené alebo vybavené gumovými tesneniami.

Výhody

  • Efektívne odstraňovanie: Rezací drôt a rukoväte spolupracujú, aby uľahčili efektívne a čisté odstránenie čelného skla, čím sa minimalizuje riziko poškodenia skla alebo vozidla.
  • Všestranné použitie: Vhodné pre rôzne typy vozidiel, vďaka čomu je všestranným doplnkom súpravy nástrojov na opravu automobilov.
  • Jednoduché použitie: Dizajn nástrojov umožňuje jednoduchú manipuláciu, vďaka čomu je proces odstraňovania čelného skla lepšie zvládnuteľný aj pre menej skúsených používateľov.

Táto 3-dielna sada nástrojov na odstraňovanie čelného skla, ktorá je ideálna pre opravovne automobilov a domácich majstrov, poskytuje základné náležitosti pre efektívne odstraňovanie lepených a gumených čelných skiel. Jeho jednoduchý dizajn a funkčnosť z neho robia praktickú a spoľahlivú voľbu pri odstraňovaní čelného skla.

Dodatočné parametre

Kategória: Náradie na opravu a výmenu autoskiel
Hmotnosť: 0.365 kg
EAN: 8205598000